2-dniowa misja gospodarcza w ramach projektu H2Global 10 - 11.11.2022, Rimini, Włochy / Targi ECOMONDO/KEY ENERGY

Szanowni Państwo,


Zapraszamy na Międzynarodowe targi energii odnawialnej i zrównoważonego rozwoju EKOMONDO/KEY ENERGY. 

 

W dniach 10-11.11.2022 w Rimini, w ramach targów ECOMONDO/KEY ENERGY odbędzie się kolejna dwudniowa misja gospodarcza projektu H2Global, organizowana przez CLUST-ER GREENTECH. 

 

ECOMONDO to międzynarodowe targi skupiające firmy z całego świata wokół nowych modeli gospodarki o obiegu zamkniętym. Wydarzenie odbywa się od ponad 20 lat w Rimini we Włoszech. W ostatnich latach liczba wystawców przekroczyła 1000 firm, z ponad 30 krajów. Tegoroczna edycja odbędzie się tradycyjnie w Rimini Expo Centre. 

 

Jedyna platforma w Europie, która oferuje szeroki program konferencji, warsztatów i seminariów, mających na celu przedstawienie dowodów i nowych trendów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, związanych z gospodarką o obiegu zamkniętym, stosowanych w różnych łańcuchach dostaw: budownictwie, opakowaniach, elektronice  i motoryzacji.

 

ECOMONDO odbywa się równolegle z targami KEY ENERGY - międzynarodową wystawą technologii, usług i zintegrowanych rozwiązań promujących i przyspieszających proces przejścia na gospodarkę neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla. Od źródeł odnawialnych, przez magazynowanie, i efektywne zarządzanie energią, aż po wykorzystanie technologii cyfrowych i mobilność przyszłości. KEY ENERGY to kompletna wizytówka technologii i usług służących dekarbonizacji gospodarki.

 

Targi ECOMONDO i KEY ENERGY to od wielu lat jedno z większych międzynarodowych wydarzeń, które łączy wszystkie sektory gospodarki o obiegu zamkniętym na jednej platformie: od odzyskiwania materiałów i energii po zrównoważony rozwój.

 

Dla firm Klastra Technologii Wodorowych, zainteresowanych wzięciem udziału w targach dostępne są darmowe bilety na wszystkie dni wydarzenia. Więcej szczegółów udzieli Anna Kwaśnik, Koordynator projektu mail: a.kwasnik@rigp.pl 

 


 

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl