Coroczna konferencja Polish Conference for Hydrogen Energy and Technologies (PCHET) już na trwałe wpisała się w krajobraz merytorycznych wydarzeń branżowych. Już dziś zapraszamy na kolejną edycję konferencji, która odbędzie się 4-5 października 2023, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym, w Gdyni.
Głównym tematem tegorocznej edycji PCHET będzie wielkoskalowa produkcja zielonego wodoru i nowatorskie metody jego produkcji, a celem już nie tylko popularyzacja tego nośnika energii, lecz przede wszystkim poszukiwanie partnerstw do współpracy i realizacji projektów.
ZAREJESTRUJ SIĘ na konferencję.
Transformacja w kierunku gospodarki wodorowej jest nieuchronna. Europa podejmuje inwestycje pokazujące, że to wodór będzie podstawowym nośnikiem energii dla gospodarki europejskiej. Obecnie szereg inwestycji realizowanych jest w kontekście magazynowania i przetwarzania energii elektrycznej z OZE. Stąd rozmawiając o energii odnawialnej, szczególnie ze źródeł offshore, powinniśmy mieć na myśli wodór bezemisyjny, czyli tzw. zielony wodór.
W ramach pakietów odpłatnego uczestnictwa zaprosimy Państwa na wieczorne spotkanie połączone z wręczeniem nagród, za sukcesy w realizacji projektów wodorowych. Chcielibyśmy wyróżnić i promować polskie projekty wodorowe, a ich twórcom ułatwiać wejście na rynki europejskie. Dla większych firm i inwestorów omówimy zmiany w pomocy publicznej oraz nowe publiczne systemy wsparcia inwestycji wodorowych! Mechanizmy te są nowością w 2023 r. i cenna, dla Państwa, będzie rozmowa na ten temat z ekspertami.
W pierwszym dniu wydarzenia poprowadzimy dla Państwa równolegle panele konferencyjne i warsztaty. Warsztaty te mają na celu popularyzację wiedzy o gospodarce wodorowej, strategiach przyjętych przez inne kraje EU, jak również omówienie podstawowych zagadnień technologicznych dotyczących elektrolizerów, ogniw paliwowych i ich zastosowania w gospodarce.
W trakcie tegorocznej konferencji PCHET 2023 przewidujemy także bieżące tematy, w tym specjalną sesję poświęconą gospodarce wodorowej i jej roli we wspieraniu Wolnej Ukrainy oraz odbudowie gospodarki po wojnie. Z przedstawicielami Ukrainy będziemy dyskutować nt. tego, jak ważna jest stabilność energetyczna w czasie pokoju i w czasie wojny. Poznamy też plany komisji EU w tym zakresie.
Już teraz zapraszamy prelegentów, wystawców i sponsorów, do współtworzenia tego wyjątkowego na mapie polskich konferencji wydarzenia, branży technologii wodorowych! Sprawdź OFERTĘ SPONSORSKĄ.