European Hydrogen Week 2022/ Hydrogen Europe Flagship Event i Expo 2022

Już dziś, w Brukseli startuje trzecia edycja Europejskiego Tygodnia Wodoru, która potrwa do 28 października. Wydarzenie organizowane jest przez Komisję Europejską, Clean Hydrogen Partnership, Hydrogen Europe oraz Hydrogen Europe Research.

 

Wydarzenie będzie miało formę hybrydową i zaplanowano między innymi:

  • konferencję polityczną skupioną na działalności badawczej i innowacyjnej wraz z dodatkowym wydarzeniem omawiającym doliny wodorowe w ramach strategii REPowerEU;
  • wystawę, podczas której zaprezentowane będą najnowsze rozwiązania i trendy wykorzystujące wodór w globalnym sektorze energetycznym. Towarzyszyć tej części będą dwie konferencje:
  • High-Level Conference koncentrująca się na światowych, europejskich i krajowych trendach w dziedzinie wodoru, w której udział wezmą decydenci polityczni, przedstawiciele branży oraz eksperci;
  • Business to Business Conference omawiająca szereg aspektów związanych z rozwojem technologii, rynku i finansów w sektorze wodorowym; wręczenie nagród Clean Hydrogen Awards dla najlepszych europejskich projektów.

Wydarzeniem towarzyszącym będzie Hydrogen Europe Flagship Event i Expo 2022 - innowacyjny program konferencji, dyskusje panelowe i wystawy koncentrujące się na światowych, europejskich i krajowych trendach w dziedzinie wodoru. Event co roku gromadzi wpływowych decydentów politycznych, przedstawicieli branży oraz ekspertów z całego świata. 

Przedstawiciele Klastra Technologii Wodorowych będą obecni w Pawilonie Stowarzyszeń Narodowych, stoisko #75A. Do zobaczenia. 

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl