Nawiązanie współpracy z firmą STASTO Automation Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że firma inżynierska zajmująca się doborem oraz dostawą zaworów procesowych do instalacji przemysłowych - STASTO Automation Sp. z o.o., dołączyła do grona członków Klastra Technologii Wodorowych. 

 

Firma należy do austriackiej grupy STASTO Automation KG, która posiada blisko 50-letnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji przemysłowych..

 

Stasto stawia na partnerskie relacje oraz zrównoważony rozwój oparty na zaufaniu i otwartej komunikacji. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą techniczną. Jako firma rodzinna dba o to, aby partnerzy czuli się bezpiecznie i komfortowo. Wspiera klientów na każdym etapie projektu: od wyboru technologii i selekcji zaworu, przez zamówienie, kwestie logistyczne, finansowanie, aż po uruchomienie i utrzymanie ruchu. 

 

“Jesteśmy entuzjastami technologii wodorowych jako kluczowego ogniwa na drodze do neutralności klimatycznej. Pragniemy dołożyć własną cegiełkę do rozwoju tej branży poprzez wsparcie techniczne oraz dostawę niezawodnych zaworów do instalacji wodorowych. Posiadamy w swojej ofercie zawory odcinające, regulacyjne oraz zawory bezpieczeństwa dedykowane do trudnych i zróżnicowanych wymogów, jakie pojawiają się przy produkcji, magazynowaniu, transporcie oraz użyciu wodoru w aplikacjach mobilnych i stacjonarnych”.

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl