PCHET 2018
Jedna z pierwszych Polsce konferencja poświęcona przeglądowi technologii wodorowych dostępnych na rynku.
W trakcie wydarzenia były poruszane tematy wykorzystania wodoru jako alternatywnego paliwa w gospodarce zeroemisyjnej.
Prelekcje były poświęcone zagadnieniom z obszaru wytwarzania wodoru, magazynowania wodoru, a także jego zastosowania w energetyce oraz transporcie.
Sprawdź prezentacje prelegentów - KLIKNIJ.
PCHET 2019
Międzynarodowa Polska Konferencja Energii Wodorowej i Technologii zgromadziła prawie 300 uczestników reprezentujących obszary gospodarcze, naukowe i badawcze oraz administrację samorządową.
Podczas konferencji zaprezentowano spektrum zagadnień związanych z wykorzystaniem technologii wodorowych w transporcie i energetyce. Omówiono obszary legislacyjne, możliwości finansowania oraz przedstawiono modele biznesowe wykorzystujące wodór jako nośnik energii.
Kulminacyjnym punktem konferencji była zapowiedź powołania do życia inicjatywy "Pomorska Dolina Wodorowa".
Sprawdź szczegóły - KLIKNIJ.
PCHET 2020
III edycja konferencji wodorowej PCHET2020 odbyła się 28 i 29 września 2020 r.
Jednym z ciekawszych projektów zaprezentowanych podczas PCHET był HGaas, którego ideę świetnie oddaje hasło „Wodór zawsze po drodze”. Projekt umożliwia małym producentom OZE integrację oraz produkcję wodoru w technologii power2gas. Następnie dyskutowano o projekcie Hy-way 2 Hel, polegającym na wprowadzeniu na trasie Gdynia – Hel pociągu napędzanego wodorem.
Po raz pierwszy w tej edycji zorganizowaliśmy debatę dotyczącą społecznej roli wodoru i przekonaliśmy się, że konieczna jest dalsza edukacja społeczeństwa ze szczególnym naciskiem na młode pokolenia.
PCHET 2021
5 sal konferencyjnych i networkingowych, współpraca 2 województw, patronaty Samorządu i Ministerstw, sponsorzy z Polski i Europy. To w skrócie bilans zakończonej konferencji PCHET.
Należy również wspomnieć o niezliczonej ilości wymienionych wizytówek między ekspertami, prelegentami i zaproszonymi gośćmi. - To m.in jeden z celów naszej konferencji – nawiązywanie kontaktów i relacji.
Cel kolejny to zdobywanie wiedzy. Dla zainteresowanych udostępniamy linki do większości prezentacji – szczegóły tutaj.
Przeprowadziliśmy również 3 debaty tematyczne – samorządową, o edukacji zawodowej w kierunku wodorowym i finansowaniu projektów w tym obszarze.
Sprawdź szczegóły - KLIKNIJ.