Pierwsza Europejska Nagroda Wodorowa “Hydrogenium 2022”

Zapraszamy do udziału w Konferencji Wodorowej PCHET 2022, połączonej z Galą wręczenia nagród Hydrogenium


Cały Świat zmierza w kierunku innowacyjnych, zielonych technologii, a za tym pozytywnym trendem podąża także Polska, inicjując współpracę m.in z przedstawicielami biznesu i samorządami. Zdobycie uznania jest zawsze zaszczytem, dlatego podczas kolejnej, piątej edycji konferencji wodorowej PCHET postanowiliśmy wręczyć Nagrodę Hydrogenium 2022. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas ceremonii w dniu 4 października.


Tegoroczny PCHET, to dwudniowe wydarzenie, które odbędzie się 4 i 5 października w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym, w Gdyni - pod hasłem: „Energia odnawialna podstawą gospodarki wodorowej.”


Konferencja zagłębi się w najnowsze osiągnięcia technologiczne - trwające i nadchodzące projekty, a także prognozy rynkowe rozwijającego się sektora wodorowego. Wydarzenie będzie również okazją do spotkania wszystkich interesariuszy z firm energetycznych, rządu i sektora badawczego.


Jako organizatorzy wierzymy, że PCHET przyczyni się do stworzenia kolejnych, komercyjnych i technologicznych podstaw dla najczystszego źródła energii przyszłości i tego nie można przegapić!


Nagroda Hydrogenium 2022 jest wyrazem uznania dla wybitnych osiągnięć firmy, osób i inwestycji, które w szczególny sposób napędzają rozwój branży wodorowej. Ich osiągnięcia zasługują na wszechstronne uznanie, a wielu innych skorzysta z ich wiedzy doświadczeń i sukcesów w nadchodzących latach.

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl