Pomorska Dolina Wodorowa – wdrożenie innowacyjnego programu na terenie Polski

W trakcie II edycji Międzynarodowej Konkurencji PCHET zaprezentowano spektrum zagadnień związanych z zastosowaniem technologii wodorowych w transporcie i energetyce, dyskutowano na temat luk legislacyjnych, możliwości finansowania oraz prezentowano modele biznesowe wykorzystujące wodór jako nośnik energii.

 

Więcej na rigp.pl

 

Ogłoszony został program Pomorskiej Doliny Wodorowej, którego koordynatorem jest Klaster Technologii Wodorowych i Czystych Technologii Węglowych. Sama konferencja, która już na stałe wpisuje się w kalendarz międzynarodowych imprez poświęconych technologiom nisko-emisyjnym, udowodniła, że są to tematy ważne i wartościowe. W tym roku odwiedziło nas jeszcze więcej zainteresowanych niż rok temu i możemy pochwalić się obecnością ok 250 osób z całego Świata. Jest to dla Klastra i jego członków, ważny sygnał i podkreślenie znaczenia wartości jakie chcemy przekazać i promować.

 

Dziękuję za udział w konferencji PCHET 2019.

 

Autoryzowane prezentacje będą na bieżąco dostarczane przez prelegentów i archiwizowane pod linkiem: https://bit.ly/2pEkULI

 

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Aleja Zwycięstwa 96/98
81-451 Gdynia

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl