Witold Gadoś

Temat wystąpienia na PCHET 2020: Doświadczenia z ogniwami paliwowymi w pojazdach kolejowych.

 

- Pobierz prezentację - 

 

Witold Gadoś , dyrektor ds. sprzedaży pojazdów osobowych w Siemens Mobility PL ( Sp. z o.o.), odpowiedzialny za rozwój rynku i dostawy elektrycznych zespołów trakcyjnych EMU, nowych Eko-układów Tramwajowych, Metra, Wagonów Pasażerskich, Pociągów Dużej Szybkości w Polsce.

Rozwijanie i udostępnianie wiedzy w zakresie nowoczesnych konstrukcji pojazdów oraz aspektów ekonomicznych dla końcowych użytkowników pociągów i LRV (tramwajów) to kluczpwe obszary kompetencji Witolda Gadosia. Zajmuje się także promocją nowej koncepcji nowoczesnych, ekologicznych konstrukcji mających na celu oszczędność budżetów klientów końcowych i ograniczenie emisji dwutlenku węgla.

Kierownik Projektu i Przedstawiciel Konsorcjum na dostawę 35 zestawów 6 wagonowych pociągów Metra Inspiro dla Metra Warszawskiego 2011 - 2015. 

 

Dyrektor Działu Realizacji Projektów w Siemens Building Technologies 2004-2010 odpowiedzialny za planowanie i realizację obiektów infrastrukturalnych, takich jak lotniska, hotele, biura, centra handlowe, szkoły, itp.

Kierownik Działu Automatyki Budynków Siemens 2004-2010 odpowiedzialny za rozwój rynku, realizację projektów i rozwój nowoczesnych aplikacji do zarządzania energią w zakładach infrastruktury.

Kierownik projektu w Siemens Building Technologies 1995 -2004, odpowiedzialny za budowę obiektów z systemami zabezpieczeń i zaawansowanymi zautomatyzowanymi rozwiązaniami do zastosowań związanych z transformacją energetyczną w obiektach o dużej skali, takich jak budynki wielofunkcyjne i zakłady przemysłowe.

Witold Gadoś
Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl