Pedro Bravo

Temat wystąpienia na PCHET 2020: Wodorowe silniki spalinowe do zastosowania w transporcie ciężkim.

 

- Pobierz prezentację -

 

Oprócz dyplomu z inżynierii elektrycznej (1998, Uniwersytet w Porto) ze szczególnym uwzględnieniem systemów energetycznych , Pedro Bravo  uzupełnił swoją wiedzę techniczną o umiejętności zarządzania (2004, Uniwersytet w Aveiro) oraz Executive MBA (2008, Porto Business School).

W pracy w  kilku firmach z różnych branż, takich jak zaopatrzenie w energię, rozwiązania pomiarowe, cyfrowy marketing, chemia, leśnictwo i mobilność, jego ścieżka kariery zawodowej koncentrowała się w szczególności na stanowiskach sprzedażowych oraz rozwoju biznesu.

Zdobywanie wiedzy w nowych obszarach jest siłą napędową jego dalekosiężnych planów oraz interdyscyplinarnego doświadczenia w różnych firmach i branżach. Jego pasja poszukiwania rozwiązań energetycznych i zrównoważonych produktów była znakomitym wspólnym mianownikiem wszystkich stanowisk.

W 2019 roku Pedro Brav objął stanowisko dyrektora ds. rozwoju biznesu i obecnie wraz z KEYOU jest w pełni zaangażowany w zagadnienia zrównoważonej mobilności zasilanej wodorem.

Pedro Bravo
Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl