Firma SunSol dołącza do Klastra Technologii Wodorowych.

Miło nam poinformować, że jedna z najdłużej działających firm fotowoltaicznych na polskim rynku - SunSol, została członkiem Klastra. 

 

Historia SunSol zaczęła się w 2013 roku od usług dostarczania i montażu instalacji fotowoltaicznych. Przez lata działalności firmie udało się zrealizować tak ekstremalne projekty, jak instalacje fotowoltaiczne na biegunach północnym i południowym. Liczne nagrody w konkursach instalatorskich i certyfikaty potwierdzają umiejętności zespołu SunSol. 

 

Z czasem firma zdecydowała się poszerzyć swoją ofertę o instalacje pomp ciepła i magazynów energii, zespoły dedykowane dla obu gałęzi zostały wyspecjalizowane specjalnie dla tego obszaru. W roku 2020 utworzony został zespół projektowy ds. carportów i w roku 2021 miała miejsce premiera autorskiego carportu SunSol. Komponenty na bazie których firma projektuje instalacje, pochodzą od najlepszych producentów, a dzięki przynależności do programów partnerskich może oferować najdłuższe gwarancje produktowe. Dziś SunSol jest integratorem energetycznym, oferującym kompleksowe usługi energetyczne i pełną obsługę inwestycji. Niezawodność i doświadczenie to coś, co wyróżnia SunSol na tle konkurencji. Firma SunSol przygotowuje rozwiązania dla gospodarstw domowych i inwestorów biznesowych. W swojej ofercie posiada:

 

  • Instalacje fotowoltaiczne
  • Magazyny energii
  • Pompy ciepła
  • Ładowarki do ev
  • Carporty fotowoltaiczne

 

Więcej informacji o firmie: https://sunsol.pl 

Dziękujemy za zaufanie! Mamy nadzieję na wspólne projekty niebawem. 

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl