Pierwsza taka sesja networkingowa!

Serdecznie zapraszamy na wieczorną sesję networkingową, która odbędzie się podczas pierwszego dnia konferencji PCHET - wydarzenia skupiającego ekspertów, naukowców i liderów biznesu związanych z energetyką wodorową. To już szósta edycja konferencji, która odbędzie się w dniach 4 i 5 października w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

 

Wieczorny networking to doskonała okazja do nawiązania cennych relacji biznesowych oraz wymiany wiedzy i doświadczeń w nieformalnej atmosferze. Tego wieczoru spotkają się przedstawiciele sektora energetycznego, instytucji rządowych oraz naukowcy, tworząc unikalne środowisko do wymiany pomysłów na temat przyszłości energetyki wodorowej.

 

Ponadto, wieczorna sesja przyniesie liczne korzyści zarówno dla świata biznesu, jak i nauki. Przedsiębiorcy mogą znaleźć potencjalnych partnerów do współpracy, nawiązać kontakty z dostawcami i odbiorcami technologii wodorowych oraz poznać innowacyjne rozwiązania, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju ich firm. Naukowcy z kolei będą mieli szansę na wymianę wiedzy z praktykami z sektora biznesowego, co może prowadzić do inspirujących projektów badawczych.

 

 

- KUP WEJŚCIÓWKĘ JUŻ DZIŚ -

 

Dołącz do naszej wieczornej sesji networkingowej, aby zanurzyć się w atmosferze innowacji, wymiany myśli i nowych możliwości, jakie niesie ze sobą gospodarka wodorowa.

Koordynator Klastra Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza

Al. Grunwaldzka 82
80-244 Gdańsk

+48 882 430 983 

kontakt@klasterwodorowy.pl